Treky džunglí Ko Changu
Jestliže máte dost válení se po pláži a ostrov po obvodu máte už projetý, můžete se vydat do džungle v srdci Ko Changu.

Maximální velikost skupiny je 6 osob a v ceně je odvoz na start, pití, jídlo (nese si každý sám), ovoce (meloun, banány; nese průvodce Tan), trek džunglí a odvoz zpět do hotelu. Volitelně lze rozšířit o svezení na slonech.
Nabízené treky:- Klong Son trek - výšlap na vrchol Khao Chedi, cca 500 m.n.m. Na vrchlu pauza na oběd a potom po hřebeni k malé říčce a krásným vodopádům s možností koupání a osvěžení.
- Klong Son trek + jízda na slonech - totéž jako předchozí, ale s tím, že cesta končí u stanice se slony, kde si zkusíte jaké to je svézt se na slonech.
- Khao Jom trek - výstup na Khao Jom (630 m.n.m). Nejnáročnější a nejdelší z tras.
- Půldenní rodinný trek - vhodné pro rodiny s dětmi - na trase nejsou nebezpečné úseky, většina cesty vede po rovině.

Tan Trekking
tel: +66 089-6452019
mail: tantrekking@hotmail.com